جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

زرین فولاد شهریاری

لیدر صنعت برش، خم و فرمینگ ورق های فولادی در ایران 

دستگاه های فرمینگ در اختیار شماست؛
با کنترل از راه دور شکل دهی کنید. 

فرم دهی در صنعت آهن و فولاد یک هدف اساسی دارد:

“تغییر شکل فلز برای بهینه سازی کاربرد آن”

اما این تغییر شکل، باید با دقت و ظرافت بسیار اتفاق بیفتد تا در پایانِ فرایند، کاربرد و دوام محصول نهایی قابل تضمین باشد. در زرین فولاد شهریاری برای بهبود کیفیت خدمات برش و فرم دهی، دو مزیت اختصاصی را برای مشتریانمان مهیا کرده ایم:

1-بالاترین صرفه جویی اقتصادی برای صنعتگران با کاهش هزینه ضایعات و افزایش سرعت تولید

2-کامل ترین پکیج خدمات پیش و پس از فرمینگ

پکیج کامل خدمات برش، خم و فرمینگ ورق فولادی

با استفاده از خدمات فرمینگ زرین فولاد شهریاری به صورت همزمان می توانید از امتیازات زیر نیز بهره مند شوید:

امکان انبار داری امانی رول و ورق

برش و فرم دهی با بالاترین دقت، بیشترین سرعت و کمترین ضایعات

بسته بندی و بارگیری حرفه ای توسط تجهیزات پیشرفته و نیروی انسانی متخصص

امکان فرم دهی ورق از جنس های متفاوت و طرح های گوناگون

رول فرمینگ انواع ورق رنگی فولادی در 8 طرح و قالب مختلف

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

کارشناس فروش

کدام شرکت ها خدمات برش و فرمینگ مورد نیاز خود را به زرین فولاد شهریاری سپرده اند؟

زرین فولاد شهریاری و ثبت 2 رکورد صنعتی به سود مشتری:

خواب سرمایه، کابوس یک تولید کننده است. به همین خاطر یکی از اصلی ترین معیارهای ما برای تجهیز کارگاه های برش و فرمینگ زرین فولاد شهریاری، انتخاب پرشتاب ترین دستگاه ها بوده است. خطوط رول به شیت موجود در کارخانجات مجموعه این امکان را دارند که بعضا در هر دقیقه، 50 برگ ورق را برش دهند؛ به عبارت دیگر یک بار 23 تنی می تواند در شرکت زرین فولاد شهریاری ظرف 90 دقیقه برش کاری شود؛ قابلیتی که باعث می شود بسیاری از مشتریان شرکت، رول های خام را صبح در محل کارگاه ها تخلیه کرده و عصر به صورت محصول آماده تحویل بگیرند.

ضایعات، بخش دردناک هزینه های تولید است. در بازار فولاد معمولا میانگین استاندارد ضایعات برش را حدود 2 تا 3 درصد در نظر می گیرند، عددی که حتی تغییر چند دهمی آن می تواند هزینه های تولید محصول را میلیون ها تومان جابجا کند. میزان ضایعات ورق در برش اسلیتر یا نواربر در کارخانه زرین فولاد شهریاری، در بازه 0.8 تا 1.5 درصد قرار دارد؛ یعنی چیزی بسیار کمتر از میانگین های استاندارد و ارقام رایج. عددی که قادر است هزینه برش هر رول فلزی را بین 30 تا 50 درصد کاهش دهد و صرفه جویی های قابل ملاحظه ای برای متقاضیان خدمات برش و شکل دهی به ارمغان آورد. چیزی که برای مشتریان قدیمی زرین فولاد شهریاری در این سال ها یکی از اصلی ترین عوامل برای تمدید قراردادها و تکرار سفارشات بوده است

جهت استعلام قیمت خم و فرمینگ انواع ورق آهن و فولاد، همین حالا با مشاورین و کارشناسان مجموعه زرین فولاد شهریاری تماس بگیرید:

سوالات متداول درباره فرمینگ ورق

سفارشات فرمینگ در زرین فولاد شهریاری چگونه قیمت گذاری می شود؟

همانطور که اشاره شد، شرکت زرین فولاد شهریاری با فراهم کردن زیرساخت های لازم برای کاهش هزینه ها (مانند افزایش سرعت دستگاه ها، کاهش ضایعات ورق و خدماتی مانند انبارداری امانی) به صورت پیش فرض بسیاری از هزینه های پنهان را برای مشتریان خود از بین برده است. در کنار تمام این ها، با توجه به موقعیت جغرافیایی شرکت و حجم بالای سفارشات و مشغول بودن مداوم دستگاه ها و نیروی انسانی، قیمت ها در نهایت برای تمامی مشتریان در مقرون به صرفه ترین حالت در نظر گرفته خواهد شد. به گونه ای که متقاضیان جدید خدمات برش و شکل دهی ورق پس از یکبار همکاری با زرین فولاد به خوبی متوجه تفاوت معنادار قیمت و کیفیت خدمات خواهند شد.

بهترین دستگاه برای برش ورق چیست؟

بسته به جنس ورق و ضخامت آن و شکل و اندازه ای که برای برش و شکل دهی انتخاب می شود، دستگاه های متفاوتی برای برش و خم پیشنهاد می شود.

در حال حاضر رکورد بیشترین سرعت و دقت در میان تجهیزات برش در اختیار لیزر 14 متری 6 کیلووات شرکت ماست که قادر است ورق های آهن را با دقت 0.1 میلی متر ، تا ضخامت 28 میلی متر برش بزند.

چه محصولات و خدماتی در مجموعه زرین فولاد شهریاری ارائه می شود؟

· برش لیزری ورق با عرض 2 متر، طول 14 متر و ضخامت 28 میلی متر

· تولید ورق سقف شیروانی در طرح های متنوع 

· برش رول به رول

· تبدیل رول به شیت

· تولید لوله داربست  و انواع پروفیل قوطی

· تولید پروفیل Z

· تولید عرشه فولادی

· خدمات پانچ ورق

· سازه های LSF

· انواع نواربری ضخیم و نازک

· برش و فرمینگ انواع ورق های سبک و سنگین از ضخامت 3/0 میلی متر تا 30 میلی متر