جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خمکاری و پرس برک انواع ورق فولادی

 سفارش آبرو، ناودانی، والپست و LSF طبق نقشه مشتری

قیمت خمکاری ورق

خمکاری ورق با پیشرفته ترین دستگاه های پرس برک

برشکاری و خمکاری دو خدمت حیاتی در صنعت فلزات هستند که به تولید قطعات مورد نیاز در صنایع مختلف کمک می کنند. خمکاری (Bending) فرآیندی است که با استفاده از دستگاه های پیشرفته پرس برک یا خم برک، ورق های فلزی را طبق نیاز مشتری خم می کند. خمکاری ورق در ادامه پروسه برش ورق اجرا می شود. انجام هر دو عملیات برشکاری و خمکاری در یک مجموعه هزینه، سرعت و دقت خدمات ورق را بهینه می کند. مجموعه زرین فولاد مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های برش و خم است که هر آنچه مطابق سفارش شماست را با دقت، سرعت و کیفیت بالا تولید می کند. در زرین فولاد شهریاری پرس برک های ۷۰۰ تن ۶۰۰ تن و ۲۵۰ تن قابلیت خم کردن ورق هایی به  طول  10، 6 و 6.2 متر را دارند.

خمکاری و برشکاری ورق سیاه و گالوانیزه

خدمات خمکاری مجموعه زرین فولاد شهریاری:

 • انجام خم های متوالی 

 • خمکاری ورق تا طول 10 متر

 • خمکاری انواع ورق گالوانیزه، سیاه، استیل، رنگی و …

 • قابلیت کار با ورق هایی تا ضخامت 25 میلی متر (بسته به طول ورق متغیر می باشد).

فرآیند خمکاری ورق فلزی

فرآیند خمکاری ورق

پرس برک یا خم برک یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در صنعت فولاد و آهن است که برای خم کردن فلزات مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از دو بخش ثابت (ماتریکس) و متحرک (سنبه) تشکیل شده است که به کمک آن ها می توان هر نوع خمی که یک قطعه نیاز دارد را بتوان توسط این دستگاه ایجاد نمود، بنابراین برای ساخت بسیاری از قطعات پیچیده از لحاظ خم می توان از این دستگاه کمک گرفت. یک فلز ممکن است چندین بار توسط پرس برک خم شود تا زمانی که فرم مورد نظر به دست آید. توجه داشته باشید فرآیند خمکاری ورق باید با دقت بالا و به کمک دستگاه های پرس برک و تکنسین های ماهر به درستی انجام گیرد در غیر این صورت روی ورق ترک های سطحی و چین خوردگی ایجاد می شود. مقدار فشار وارده شده بر اساس ضخامت ورق و نقشه مورد نظر باید محاسبه شود تا از بروز هرگونه خطا جلوگیری کند.

خمکاری ورق های ضخیم و نازک

دستگاه های پرس برک از نظر میزان نیرویی که می توانند ایجاد کنند، متفاوت اند که تحت عنوان تناژ نامیده می شود. در واقع هرچه ورق ضخیم تر باشد به تناژ بیشتری هم نیاز دارد. در شرکت زرین فولاد شهریاری پرس برک های 700، 600 و 250 تن قابلیت خم کردن انواع فلزات از ضخامت 1 تا 25 میلی متر طبق نقشه مشتری را دارند. تولید انواع خم و آبرو سیاه و گالوانیزه تا طول 10 متر طبق نقشه شما با دستگاه های پیشرفته خم برک  با دقت و کیفیت بالا انجام می گیرد. خمکاری ورق نازک بیشتر در صنایع ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد و خمکاری ورق های ضخیم معمولا در تولید سازه های فلزی بزرگ، اجزای ماشین آلات صنعتی و … کاربرد دارد.

قیمت خمکاری ورق ضخیم و نازک
برشکاری فلزات با گیوتین

خدمات خمکاری و برشکاری ورق در زرین فولاد شهریاری

برشکاری و خمکاری با تکنولوژی های پیشرفته موجود در زرین فولاد شهریاری با دقت و کیفیت بالا انجام می شوند. یکی از پرکاربرترین روش های برشکاری ورق استفاده از دستگاه گیوتین است. روش برش با این دستگاه به صورت تک ضربه ای بوده و دخالت انسان در آن بسیار کم است. زرین فولاد شهریاری مجهز به گیوتین 15 و 20 میلی متر 6 متری، 25 میلی متری 2 متری است. مهمترین ویژگی های گیوتین های مجموعه عبارتند از:

 • قابل استفاده برای برش ورق فلزی با ضخامت 15 تا 20 میلی متر
 • قابل استفاده برای برش ورق‌های فلزی با حداکثر طول 6 متر
 • کوچک کردن ورق های بزرگ به ورق های کوچک
 • برش به اندازه های کوچک تر برای آماده شدن جهت فرآیند های خمکاری
 • ایجاد برش های دقیق با حداقل ایجاد دندانه در لبه برش و کیفیت بالای سطح لبه

از دیگر روش های برشکاری ورق به برش لیزر نیز می توان اشاره کرد. زرین فولاد شهریاری کامل ترین سبد خدمات فولادی را به شما ارائه می دهد. شما می توانید ابتدا ورق خود را به کمک دستگاه های پیشرفته لیزر و گیوتین برش بزنید و سپس انواع خدمات خمکاری را نیز انجام دهید.

کاربرد خمکاری ورق

خمکاری ورق یکی از فرآیند های پرکاربرد در صنعت است و به طور گسترده در صنایع ساختمان سازی، خودروسازی، ساخت لوازم الکترونیکی، ماشین سازی، دکل سازی، تابلو سازی، سیلو سازی و … مورد استفاده قرار می گیرد. برخی محصولات تولیدی به کمک دستگاه پرس برک عبارتند از:

 • والپست

 • سازه سیلو

 • سازه های LSF

 • سازه گلخانه ای

 • خم های مورد نیاز قالی بتنی

 • انواع آبرو طبق نقشه مشتری

 • ساخت انواع لوازم کشاورزی

 • خم های مورد نیاز پل جرثقیل سقفی

 • انواع خم مورد نیاز برای ساخت کفی تریلی

مزایای خمکاری ورق

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

کارشناس فروش

مهمترین فاکتورهایی که بر قیمت خمکاری ورق آهن تاثیر می گذارند عبارتند از: جنس و کارخانه سازنده ورق، ضخامت و عرض و طول، تعداد و پیچیدگی قطعه ،تعداد خم و فرم خم. هر چه پیچیدگی نقشه و تعداد خم بیشتر باشد به نسبت آن قیمت نیز افزایش پیدا می کند. لذا جهت محاسبه قیمت خمکاری ورق، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا براساس نقشه خم قیمت را به شما اعلام کنند. لازم به ذکر است قیمت انواع خدمات خم به صورت کیلویی اعلام می گردد.

در مجموعه زرین فولاد شهریاری سفارش انواع والپست، سازه سیلو، سازه هایLSF، سازه گلخانه ای، خم های مورد نیاز قالبی بتنی، انواع آبرو طبق نقشه مشتری، خم های مورد نیاز پل جرثقیل سقفی، انواع خم برای ساخت کفی تریلی و … پذیرفته می شود. کافی است برای ثبت سفارش،  نقشه خم مورد نظر خود را برای کارشناسان فروش ارسال کنید بعد از تایید نقشه و اعلام قیمت، پیش فاکتور برای شما ارسال می گردد و هماهنگ های لازم جهت انجام کار صورت می گیرد.

صنعتگران محترم جهت دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی در خصوص نواربری انواع ورق ها می‌توانید با کارشناسان مجموعه زرین فولاد شهریاری تماس حاصل نمایید.

حتما نقشه خمکاری و اطلاعات مربوط به کاربرد و جنس ورق را به کارشناسان فروش اعلام کنید.

براساس کاربرد و نوع سازه فلزی ضخامت، جنس و نوع کارخانه سازنده ورق را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید برای انجام دقت و کیفیت خمکاری ورق، این فرآیند باید با بهره گیری از دستگاه های مجهز و اپراتورهای ماهر انجام گیرد.

در مجموعه زرین فولاد شهریاری انواع ورق سیاه، گالوانیزه، روغنی و … به کمک دستگاه های لیزر فایبر و گیوتین برش داده می شوند سپس با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و با تکیه بر تجربه تکنسین های مجرب انواع خم، آبرو، والپست و … طبق نقشه مشتری تولید می گردد. با تکمیل فرم سفارش خمکاری در انتهای صفحه، کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

نقشه پروفیل آبرو گالوانیزه
خم انواع آبرو طبق نقشه مشتری
انوع خم آبرو گالوانیزه و سیاه طبق نقشه شما

سوالات متداول درباره خم کاری انواع ورق

خمکاری ورق چیست؟

خمکاری تکنیکی برای فرم دادن ورق های فلزی است که در بسیاری از صنایع نظیر ساختمان سازی، ماشین سازی، لوازم خانگی و … کاربرد دارد. به کمک خمکاری، تولید قطعه با دقت و استحکام بالا انجام می گیرد.

نام های رایج برای خمکاری ورق کدام اند؟

در بازار آهن و فولاد اصطلاحا به خمکاری انواع ورق، فرم دهی، شکل دهی ورق نیز گفته می شود.

خمکاری برای کدام ورق ها قابل اجراست؟

انواع ورق های فلزی نظیر سیاه، گالوانیزه، رنگی، روغنی ، استیل و ….

خم کاری فلزات تا چه طولی انجام می شود؟

در زرین فولاد شهریاری تا طول 10 متر و ضخامت 25 میل برای انواع فلزات قابل انجام است

نحوه ثبت سفارش خمکاری ورق به چه صورت است؟

براساس کاربرد و نوع سازه، نقشه خم مورد نظر خود را تهیه کرده و بعد از ارسال نقشه برای کارشناسان فروش مجموعه و تعیین نوع ورق، قیمت خمکاری به شما اعلام میشود. برای مشاوره تخصصی می توانید با شماره 031-91003131 تماس حاصل نمایید.

فرم سفارش برش رول به شیت

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *