جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برش رول به شیت انواع ورق

مدرن ترین تجهیزات روز جهان با رویکرد ارائه بهترین خدمات برش در زرین فولاد شهریاری

خدمات برش رول به شیت انواع ورق های فولادی با سرعت و دقت بالا

مجموعه زرین فولاد شهریاری مجهز به 5 نوع دستگاه برش رول به شیت است. به همین خاطر قادر هستیم انواع ورق های سیاه، گالوانیزه، رنگی و روغنی را با دقت بالای 1 میلی متر و با سرعت 50 برگ در دقیقه تا ضخامت 16 میلی متر برش دهیم. برای اطمینان از کیفیت برش، ابعاد و شکل مورد نیاز مشتری، تمام مراحل برش توسط تکنسین های مجرب زرین فولاد شهریاری کنترل شده و هر نوع نقصی قبل از بسته بندی و یا خدمات خم بر طرف می شود. همچنین امکان حضور ناظر مقیم در جریان برش نیز وجود دارد. برش رول به شیت یکی از کارآمدترین روش ها در برشکاری ورق هاست که بسیار مورد توجه صنعتگران می باشد.

ویژگی های منحصر به فرد خطوط برش رول به شیت زرین فولاد شهریاری:

استفاده از 5 دستگاه برش رول به شیت

مجهز به خطوط برش رول به شیت نازک بر و ضخیم بر

قابلیت برش 50 برگ در دقیقه

پرشتاب ترین خطوط برش با دقت کمتر از 1 میلی متر

امکان برش ورق تا ضخامت 16 میلی متر

برش انواع ورق های فولادی در سایز سفارشی مشتری

دقت برش شیت در حد برش فابریک فولاد مبارکه

برش بدون ناگونایی و سایز دقیق

مجموعه زرین فولاد شهریاری مجهز به پرشتاب ترین دستگاه های برش فلزات است. خطوط برش رول به شیت مجموعه این امکان را دارند که در هر دقیقه 50 برگ ورق را برش دهند؛ به عبارت دیگر یک ظرفیت بار 23 تنی تنها در 90 دقیقه برش دهی می شود. دستگاه برش رول به شیت انواع ورق های سیاه، گالوانیزه، روغنی و رنگی را از حالت رول به شیت هایی با ابعاد مورد نیاز مشتری و با دقت بالا برش می دهد.

 

تبدیل رول یه شیت ورق روغنی

از مهمترین مزایای برش شیت در زرین فولاد شهریاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دقت بالای برش:

برش به کمک ماشین آلات پیشرفته با دقت بالا انجام می گیرد، لذا لبه های ورق صاف و بسیار دقیق است.

شتاب بالای تولید:

خطوط رول به شیت با سرعت 50 برگ در دقیقه ورق ها را برش می دهند که علاوه بر صرفه جویی در زمان موجب افزایش بهره وری نیز می شود. به این تریت که یک بار 23 تنی در 90 دقیقه به طور کامل برش داده می شود. مزیتی که باعث می شود مشتریان ما، رول های خام را صبح درب کارخانه تخلیه کنند و عصر همان روز محصول آماده را ، تحویل بگیرند.

بهینه سازی ضایعات ورق:

دقت بالای برش و همچنین بهره گیری از تکنسین های مجرب این خطوط، موجب شده تا ضایعات برشکاری ورق به حداقل ممکن برسد. علاوه بر آن کارشناسان بخش فروش مجموعه با مشاوره دقیق به شما در زمان خرید ورق، تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند تا خرید حرفه ای تری را تجربه کنید.

تنوع تجهیزات برش رول به شیت:

مجموعه زرین فولاد شهریاری همواره در حال تکمیل امکانات و تجهیزات خود بوده و در این راستا خدمات رول به شیت را نیز به لیست خدمات خود افزوده است. در راستای ارائه خدمات کاملتر و بهینه تر به شما صنعتگران عزیز 5 عدد خط برش رول به شیت ضخیم بر و نازک بر در مجموعه موجود می باشد تا در کمترین زمان و بهترین کیفیت برش ورق انجام شود.

رول پابرش و صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل:

رول پابرش یا ورق پابرش یک اصطلاح رایج در بازار آهن و فولاد است. رول پابرش زمانی به کار می رود که محل انبار کردن رول های فولادی دقیقا در کنار کارگاه های برش ورق قرار گرفته باشد. به گونه ای که برای برش رول ها، نیازی نباشد که آن ها را با وسایلی مانند تریلر، کامیون و … از جایی به جای دیگر منتقل کرد. مجموعه زرین فولاد شهریاری، با در دست داشتن انبارهای تخصصی برای نگه داری انواع رول های گالوانیزه،ر رنگی، روغنی و سیاه و گردآوری انواع دستگاه های برش  و فرم دهی ورق، یکی از بهترین مراکز برای ارائه خدمات انبارداری و برش رول و ورق فولادی در ایران به شمار می رود. 

بارگیری شیت گالوانیزه

ویژگی های خطوط برش رول به شیت در زرین فولاد شهریاری 

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

کارشناس فروش

زرین فولاد شهریاری یا یهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تکنشین های متخصص آماده ارائه خدمات برش انواع ورق های فولادی به شما صنعتگران عزیز است. در ادامه اطلاعات کاملی در رابطه با هزینه برش، بسته بندی و انبارداری انواع ورق برای شما ارائه شده است. لطفا برای ثبت سفارش برش خود، فرم انتهای صفحه را تکمیل نمایید.

منظور از خطوط برش رول به شیت چیست؟

خط برش رول به شیت یا در اصطلاح Cut To Length Line، رول های فولادی مختلف را از حالت رول به شیت هایی با ابعاد مورد نیاز ما و با دقت بالا برش می دهد.

قیمت ورق شیت

قیمت ورق شیت یا قیمت ورق ابعادی بعد از محاسبه هزینه برش محاسبه می شود. نوع ورق، ابعاد و ضخامت آن و همچنین نوسانات بازار آهن، دلار و بورس بر قیمت نهایی محصول  تاثیر می گذارند. برای اطلاع سفارش برش رول به شیت با همکاران واحد فروش تماس بگیرید تا شماره را راهنمایی کنند. 91003131-031

راهنمای سفارش برش انواع ورق فولادی

با تماس با واحد فروش زرین فولاد شهریاری و اعلام مشخصات شیت درخواستی، قیمت روز شیت، شرایط پرداخت و پیش فاکتور برای شما ارسال خواهد شد. و پس از تایید، طبق زمان بندی اعلام شده، هماهنگی بارگیری انجام می گیرد.

بهترین فرصت خرید شیت برش خورده در حد برش فابریک فولاد مبارکه

تکنولوژی پیشرفته برش رول به شیت، باعث می‌شود که برش‌ها با دقت بالا و لبه‌های صاف و بسیار دقیق انجام شود به گونه ای که برش شیت در حد دقت برش فابریک شیت باشد. به این ترتیب می توانید انواع ورق های سیاه، گالوانیزه، روغنی و رنگی را با سرعت و دقت بالا برش دهید.

برشکاری فلزات در اصفهان

همانطور که گفته شد ورق های سیاه، گالوانیزه، روغنی و … به کمک دستگاه رول به شیت برش داده شده و به صورت شیت برش خورده عرضه می شود. شرایط جغرافیایی مجموعه زرین فولاد شهریاری و نزدیکی آن به کارخانه های مادر و همچنین مجهز بودن کارخانه به پیشرفته ترین تکنولوژی برش، خم و فرمینگ ورق های فولادی سبب صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل می شود.  در مجموعه ما می توانید به سرعت سفارش خود را ثبت کنید و در کمترین زمان و با بسته بندی اصولی سفارشات خود را تحویل بگیرید.

انبارداری شیت سیاه، گالوانیزه و …

در کارخانه جات زرین فولاد شهریاری می توانید از مزیت رول پا برش بهره ببرید. بدین ترتیب که علاوه بر انبارداری ورق های خود می توانید از  کاملترین سبد خدمات فولادی نیز استفاده کنید، که سیی کاهش قابل توجه هزینه های حمل و نقل می شود. به طور کلی نه تنها هزینه های جانبی را کاهش داده اید بلکه محصول مورد نیازتان هم در کمترین زمان به شما تحویل داده می شود.  

بسته بندی اصولی شیت گالوانیزه

بسته بندی ورق های فولادی

بسته بندی از جمله عملیات های بسیار مهمی است که بر کیفیت و قیمت ورق ها تأثیر بسزایی دارد. بسته بندی اصولی موجب حمل و نقل آسان و افزایش مدت زمان انبارداری می شود. در شرکت زرین فولاد شهریاری بسته بندی ورق های گالوانیزه، سیاه، رنگی و … به گونه ای است که به بهترین وجه حفاظت از محصولات را به هنگام جا به جایی، حمل و نقل و نگهداری در انبارهای مشتری تأمین می نماید .شما می توانید با ارتباط با کارشناسان فروش مجمومه نوع بسته بندی مد نظر خود را انتخاب کنید. 91003131-031

 

کاربرد شیت برش خورده

شیت های گالوانیزه، سیاه، رنگی و روغنی کاربردهای گسترده ای در صنایع دارند که این کاربردها عبارتند از:

 • صنعت سلخت و ساز
 • سوله سازی
 • تولید مخازن بزرگ و تانکرها
 • کشتی سازی و خودروسازی
 • تولید لوازم خانگی
 • ساخت تجهیزات کشاورزی
 • ساخت انوع پل ها و …

تفاوت شیت برش خورده و فابریک

شیت های فولادی به دو شکل فابریک و برش خورده به بازار عرضه می شوند. اما تفاوت شیت برش خورده و فابریک چیست؟ منظور از ورق فابریک یا شیت فابریک، ورق هایی است که در کارخانه تولید کننده ورق در سایزهای مشخصی برش خورده و بسته بندی می شود و با همان ابعاد هم به دست مشتری می رسد. اما ورق برش خورده در کارخانه های مختلف به کمک دستگاه های پیشرفته در ابعاد مورد نیاز خریدار تولید می شود. در مجموعه زرین فولاد شهریاری دستگاه رول به شیت پیشرفته و جدیدی در حال راه اندازی است که تمام مزیت های لازم برای تولید شیت فابریک را دارا است. با تکنولوژی روز این دستگاه و به کمک تکنسین های متخصص و مجرب با دقت بسیار بالا در حد برش فابریک فولاد مبارکه تولید می شوند.

قیمت شیت سیاه برش خورده

کامل ترین تجهیزات برش در زرین فولاد شهریاری

مجموعه زرین فولاد شهریاری مجهز به بروزترین دستگاه های برش نظیر رول به شیت، لیزر، نواربر و گیوتین است که امکان برش انواع ورق های گالوانیزه، سیاه و رنگی را در طرح و نقشه مورد نیاز شما فراهم کرده است.

خطوط برش اسلیتر (رشته بری ورق)

 • استفاده از 4 دستگاه اسلیتر تخصصی
 • رشته بری ضخیم بر و نازک بر ورق های فولادی تا 50 برش همزمان
 • برش ورق از ضخامت 0.3 تا 4 میلی متر با سرعت 120 متر بر دقیقه

خطوط برش رول به شیت

 • استفاده از 5 دستگاه برش رول به شیت
 • قابلیت برش 50 برگ در دقیقه
 • امکان برش ورق تا ضخامت 16 میلی متر
 • دقت برش در حد برش فابریک فولاد مبارکه

تجهیزات گیوتین

 • برش گیوتین با کیفیت بالای سطح لبه
 • بهره گیری از دو دستگاه گیوتین 6 متری و 2 متری
 • قابلیت برش ورق از ضخامت 1 الی 20 میلی متر

دستگاه لیزر 14 متری با توان 6000 وات

 • دقت برش تا 0.1 میلی متر
 • برش ورق آهن تا ضخامت 28 میلی متر
 • برش یک تخته، یکپارچه و پیوسته ی قطعات بزرگ

جهت مشاوره و انجام خدمات برش با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. 91003131-031

همین حالا با مشاورین و کارشناسان مجموعه زرین فولاد شهریاری تماس بگیرید:

سوالات متداول درباره تبدیل رول به شیت

برش رول به شیت چیست؟

خط برش رول به شیت یا در اصطلاح Cut To Length Line، رول های فولادی مختلف را از حالت رول به شیت هایی با ابعاد مورد نیاز ما و با دقت بالا برش می دهد.

تفاوت شیت فابریک با شیت برش خورده چیست؟

شیت فابریک، ورق هایی است که در کارخانه تولید کننده ورق در سایزهای مشخصی برش خورده و با همان ابعاد هم به دست مشتری می رسد. اما ورق برش خورده در کارخانه های مختلف به کمک دستگاه های پیشرفته در ابعاد مورد نیاز خریدار تولید می شود.

مزیت های برش ورق در زرین فولاد شهریاری چیست؟

زرین فولاد شهریاری با بهره گیری از بروزترین خطوط رول به شیت نازک بر و رول به شیت ضخیم بر  قادر به برش ورق تا ضخامت 16 میلی متر و با دقت کمتر از 1 میلی متر قادر به برش انواع ورق های سیاه، گالوانیزه و … است. جالب است بدانید خط تولید رول یه شیت جدیدی در مجموعه در حال راه اندازی است که دقت برش آن در حد برش فابریک فولاد مبارکه است.

نحوه سفارش برش رول به شیت به چه صورت است؟

ابتدا جنس ورق و طول، عرض و ضخامت مورد نیاز خود را مشخص کرده و سپس فرم مربوط به ثبت سفارش برش رول به شیت با تکمیل کنید و یا با کارشنایان فروش مجموعه تماس بگیرید. 91003131-031

امکان برش سفارشی ورق سیاه، گالوانیزه و ... وجود دارد؟

بله نوع ورق و ابعاد مورد نیاز خود را با کارشناسان فروش در میان یگذارید تا شما را راهنمایی کنند. 91003131-031

هزینه برش انواع ورق های فلزی بسته به چه عواملی است؟

قیمت ورق شیت یا قیمت ورق برش خورده بعد از محاسبه هزینه برش محاسبه می شود. قیمت شیت برش خورده بر اساس جنس ورق و کارخانه تولید کننده آن، ضخامت، ابعاد و کارخانه تولید کننده آن متفاوت است.

فرم سفارش برش رول به شیت

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.