جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لیزر فایبر 6000 وات با میز 14 متری

با قابلیت برش انواع ورق های فولادی تا ضخامت 28 میلی متر

برش لیزری ورق های فولادی

ورود لیزر برش 14 متری به بازار ایران

با سریع و خشن 6 کیلووات، نامحدود برش بزنید.

زمانی که نوبت به برش های دقیق برای ورق های ضخیم می رسد، تیغ بسیاری از دستگاه های برش لنگ می زند.

اکثر لیزرهای صنعتی، با توان محدود و میزکارهای کوچک خود امکان برش ورق های بزرگ و ضخامت های بالا را ندارند و دستگاه های جایگزین هم، یا از دقت و ظرافت کافی بی بهره اند و یا استفاده از آن ها از نظر اقتصادی توجیه پذیر نیست.

ماجرای ورود لیزر 14 متری 6000 وات به کارخانه­ زرین فولاد شهریاری از همین محدودیت های دست و پاگیر برای برش ورق های ضخیم و طویل آغاز شد.

3 هزار بار قوی تر، 8 هزار میل بلندتر

تکنولوژی برش لیزر مورد استفاده در کارخانجات زرین فولاد شهریاری، قادر است 2 عدد را در صنعت فولاد ایران به طرز معناداری جابجا کند.

ضخامت
ورود یک لیزر 6000 وات یعنی 2 برابر شدن توان صنعت برش لیزری ورق در کشور. عددی که به اشعه لیزر این توانایی را می دهد که به عمق 28 میلی متری ورق آهن نفوذ کند و آن را بدون ایجاد پلیسه برش بزند.

طول و عرض برش
ابعاد بزرگترین لیزرهای برش در ایران به طور میانگین در محدوده 6 * 1.5 متر قرار دارد؛ به همین خاطر، تکنولوژی لیزر موجود در شرکت زرین فولاد شهریاری با طول 14 متری خود قادر است رکوردهای برش ورق را به آسانی جابجا کند. عرض 2 متری نیز از دیگر مزیت های این لیزر برای صنعتگرانی است که نیاز به برش ورق های بزرگ دارند.

لیزر 6 کیلو وات

با قدرت 6000 وات

برش-بدون-پلیسه

دقت برش تا 0.1 میلی متر

برش لیزری تا ضخامت 28 میل

قابلیت برش ورق آهن تا ضخامت 28 میلی متر

میز-برش

میز برش 14 متری

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

کارشناس فروش

مزایای برش لیزری ورق با لیزر 14*2 متر

در کنار قابلیت های خاص تکنولوژی لیزر در زرین فولاد شهریاری، با به کارگیری این متد شما از امتیازات عمومی برش لیزری ورق نیز برخوردار خواهید شد؛ از جمله:

برای دریافت خدمات برش لیزری انواع ورق های فولادی با کارشناسان زرین فولاد شهریاری تماس حاصل نمایید: 

قابلیت های لیزر 14 متری 6000 وات برای کدام صنایع راهگشاست؟

با توجه به توان و ابعاد منحصر به فرد این ماشین، هرجا که به برش دقیق ورق در ابعاد بزرگ یا ضخامت های زیاد نیاز باشد می توان به عنوان یک گزینه ی مطمئن روی لیزر برش زرین فولاد شهریاری حساب کرد. به عنوان مثال:

  • ساخت تجهیزات ماشین آلات سنگین
  • ساخت دستگاه های تولیدی صنعتی
  • صنایع نفت و پتروشیمی
  • صنعت کشتی سازی و حمل و نقل دریایی

همین حالا با مشاورین و کارشناسان مجموعه تماس بگیرید:

سوالات متداول درباره لیزر فایبر 14 متری

آیا لیزر 14 متری برای برش ورق های کوچک و نازک هم مناسب است؟

هرچند تمایز اصلی این تکنولوژی دقیقا بر اساس قابلیت آن برای برش ورق های چندین متری و ضخامت های زیاد تعریف شده است اما به قول مولانا، چون که 100 آید، 90 هم نزد ماست. با توجه به دقت، سرعت و امکانات لیزر برش شرکت زرین فولاد شهریاری، می توان آن را گزینه ای ایده آل برای برش لیزری انواع ورق در ابعاد گوناگون و شکل های مختلف در نظر گرفت. البته لازم است به این موضوع توجه داشته باشیم که حجم و سایر شرایط سفارش شما، می تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاوران زرین فولاد شهریاری در ارتباط باشید

نرم افزار طراحی برای لیزر 14 متری چیست؟

ما در شرکت از نرم افزار ویژه  خود دستگاه برای طراحی قطعات استفاده می کنیم؛ با این حال، شما می توانید هر فایلی که حاوی طرح محصولات مورد نیاز شماست به شرکت تحویل دهید، منوط بر این که در فرمت .DWG ذخیره شده باشد.

آیا برش ورق فلزی با لیزر مقرون به صرفه است؟

برای برش هایی که نیاز به دقت و کیفیت بالا ندارند _مانند راسته بری_ توصیه می شود از دستگاه های ساده ای مانند گیوتین استفاده کنید؛ چرا که هم توقعات برش را برآورده می کنند و هم از نظر اقتصادی توجیه پذیر هستند.

استفاده از برش لیزر زمانی گزینه ایده آل ماست که به برشی نیاز داشته باشیم که دقت بسیار بالایی داشته باشد؛ مانند زمانی که خطوط برش محصول ما، منحنی شکل و پیچیده است. در این هنگام استفاده از برش لیزری ورق بهترین انتخاب برای تولید قطعات با کیفیت است.