جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جدول وزن پروفیل های بسته فولادی

جدول وزن پروفیل های بسته فولادی
وزن و تناژ مقاطع فولادی، یکی ازمهم ترین معیارها در زمان خرید آن هاست؛ چرا که عامل وزن، یکی از اصلی ترین معیارها در قیمت گذاری محصولات فولادی است. جدول وزن و جدول اشتال، دو ابزاراستانداردی هستند که اطلاعات جامعی درباره میزان وزن مقاطع فولادی در اختیار فعالان عرصه ساخت و ساز قرار می دهند. در این پست، جداول وزنی قوطی پروفیل و لوله داربستی را به عنوان پروفیل های بسته ای که درکارخانه زرین فولاد تولید می شوند، به شما ارائه می کنیم.

فهرست

از آنجایی که مقاطع فولادی به صورت کیلویی خرید و فروش می شوند، عامل وزن یکی از مهم ترین ویژگی های آن ها به شمار می رود. در این میان پروفیل های فولادی مانند قوطی مربع و مستطیل شکل که به صورت شاخه ای و در ضخامت های متنوع تولید می شوند، دارای جداول وزنی مخصوص خود هستند که با در دست داشتن آن می توان بدون نیاز به باسکول، با تقریب خوبی وزن این مقاطع را محاسبه نمود.

جدول وزن لوله فولادی

جدول وزن قوطی مربع

جدول وزن قوطی مستطیل

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید لوله داربست، خرید قوطی مربع و قوطی مستطیل با کارشناسان زرین فولاد شهریاری تماس بگیرید:

تماس با ما

در لحظه رصد کنید:
استعلام قیمت لوله داربست
استعلام قیمت قوطی پروفیل

سوالات متداول

1-تفاوت جدول اشتال با جدول وزن در چیست؟

جدول اشتال به عنوان ابزار تخصصی کار مهندسین ساختمان، نسبت به جداول وزنی اطلاعات جامع تری در مورد پروفیل های فولادی ارائه می دهد. به عنوان مثال، اطلاعاتی مانند مشخصات ابعادی، میزان ممان های مقاطع در جهت های مختلف، اینترسی و… در جدول اشتال در دسترس قرار می گیرد.

 

 

 

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *